Hronika arhiva vesti 02.07.2025
Težak udes u Nišu: Motociklista se zakucao u taksi
Nova 02.07.2025
Tridesetdevetogodišnji motociklista povređen je danas u 16.45 sati u saobraćajnoj nesreći u Voždovoj ulici u centru Niša. Do nezgode je došlo kada su se sudarili motor “suzuki” niške registracije i i taksi vozilo koji su se kretali istom saobraćajnom… »
Tužiteljka Savović: Vrlo je opasno pristajati na sporazum o priznanju krivice 'u zamenu' za puštanje iz pritvora
N1 Info 02.07.2025
"Vrlo je opasno pristajati na sporazum o priznanju krivičnih dela 'u zamenu' za puštanje iz pritvora. Razumem brigu porodice i prijatelja, strah uhapšenih koji nisu iz kriminogene sredine…Ali svi moraju biti svesni i upoznati da sporazumom pristaju na… »
Incident na blokadi u Sremskoj Mitrovici: Automobilima se zaleteli na pešake, povređen muškarac
Nova 02.07.2025
Jedan muškarac povređen je danas na blokadi u Sremskoj Mitrovici, kada su se na okupljene zaletela dva automobila. U Sremskoj Mitrovici prilikom akcije blokadera na pešačkom prelazu u Zmaj Jovinoj ulici danas oko 13 sati dvojica muškaraca jedan za drugim… »
Šok za policiju koja je upala u kuću u Donjem Milanovcu: Našli oružje, rogove i meso ove životinje
Telegraf 02.07.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Majdanpeku uhapsili su J. G. (23) iz Donjeg Milanovca zbog sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i nezakonit lov. Tokom pretresa… »
Odao verenici poverljive informacije: Pušteni razgovori pripadnika Belivukove grupe, jedan od njih pomenuo i ubijenog Ljepoju
Blic 02.07.2025
Marko Andrić iz Niša, poznati i kao Kuzman, koji je optužen da je kao pripadnik kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića učestvovao u kriminalnim delima, prema presretnutim telefonskim razgovorima koji su danas pušteni u sudnici Specijalnog… »
Polila kiselinom ljubavnika po genitalijama: Čovek umro posle 28 dana u bolnici, a evo kako ona pokušava da izbegne suđenje
Blic 02.07.2025
Negotinka J.Đ. (53) koja se sumnjiči da je 28. decembra prošle godine sredstvom za čišćenje kupatila polila po genitalijama svog ljubavnika (59) usled čega je posle 28 dana preminuo u niškoj bolnici, želi da izbegne suđenje. Kako saznajemo, u Višem… »
Pijani muškarac pretukao taštu Užas u Mladenovcu
Dnevnik 02.07.2025
Policija u Mladenovcu uhapsila je u ponedeljak muškarca I.S. (42), zbog sumnje da je ugrozio bezbednost i fizički napao svoju taštu Z.S. (68), nakon verbalnog sukoba u porodičnom domu. Kako se navodi, incident se dogodio dok je osumnjičeni bio pod… »
Šok zaplena na granici sa crnom gorom: Zaustavili Makedonca, nije imao ništa da prijavi - Kada su otvorili sedišta ostali u…
Kurir 02.07.2025
Na graničnom prelazu Božaj na izlazu iz Crne Gore, uhapšen je državljanin Severne Makedonije zbog sumnje da je pokušao da prokrijumčari novac u iznosu od oko 40.000 eura. - Juče je graničnom prelazu Božaj, na izlazu iz Crne Gore, graničnoj kontroli… »
"Pre dve nedelje rekli su mi iz: Policije.." Majka farmaceuta iz Niša posle godinu dana veruje u jedno
Blic 02.07.2025
Nišlija, Milan Đorđević, nestao je pre tačno jednu godinu i 20 dana, kada je u sred radnog vremena, službenim automobilom otišao na oko 20 kilometara od Niša - izletište Bojanine vode, gde mu se izgubio svaki trag. Tog dana, pozvao je suprugu da joj kaže… »
Alo: Godinu i dvadeset dana od nestanka farmaceuta iz Niša! Gde je Milan? Oglasila se njegova majka: "Pre 2 nedelje sam zvala policiju, kažu mi..."Nova: Porodica nestalog farmaceuta dobila potvrdu da Milan nije ni u jednom manastiru, oglasila se očajna majka: „Svi kažu živ je, tu je, ne sekiraj se. A gde je?“
Umro vlasnik najstarije kafane u Srbiji! Pregazio ga i ostavio zaglavljenog ispod kola, za život se borio 18 dana!
Kurir 02.07.2025
Vlasnik najstarije kafane u Srbiji Dragoslav Spasić iz Paraćina, preminuo je nakon što je pre dvadesetak dana pretrpeo teške povrede ispred lokala u Raševici, kada ga je vozač automobila marke "opel" udario i pobegao. Dragoslav Spasić je udaren na… »










