Извор: Свет & Скандал/Забава архива вести 15.07.2025
Завирите у кухињу Сање Малетић: Рецепт за ушушкане батаке који жене широм Балкана већ преписују
Свет & Скандал 15.07.2025
Ако волите јела која се топе у устима и остављају јак, богат укус, рецепт Сање Малетић за ушушкане батаке у кремастом сосу биће право откровење. Овај једноставан, а изузетно укусан оброк, идеалан је за свечани ручак, али и као… »
Цеци сам дужник до краја живота… Каћа Грујић памти шта је Цеца урадила за њу, али и како је Рада издала
Свет & Скандал 15.07.2025
Катарина Грујић међу колегама важи за правог и искреног пријатеља, али многе са естраде је избрисала са листе пријатеља, па ни однос Раде и Каће није близак. Ко су јој пријатељи схватила је пре пар година када јој је здравље… »
Мода као оружје у тихој борби: Маиа Беровић под модном лупом, да ли заиста реинтерпретира Карлеушин стил
Свет & Скандал 15.07.2025
У модном свету домаће естраде, границе између инспирације и реинтерпретације све су тање. У центру најновијег модног дуела нашле су се две истакнуте јавне личности – Јелена Карлеуша, дугогодишња икона ексцентричног гламура, и… »
Престани да се упоређујеш са другима, најружнија емоција је завист… Све пршти од речи снаје Ђоковића
Свет & Скандал 15.07.2025
Сашка Ђоковић, снајка Новака Ђоковића и супруга његовог рођеног брата Ђорђа, поделила је са својим пратиоцима на Инстаграму дубоко промишљену и емотивну поруку о једној од најмрачнијих људских особина – зависти. Дирнута речима… »




