Izvor: B92/Sport arhiva vesti 30.08.2025

Brine Nole, brinem ja

Brine Nole, brinem ja

B92 pre 5 dana
Šta je sa Novakom Đokovićem? Da li povreda leđa treba da nas brine, ili je samo prolaznog karaktera? Ne znamo ni mi, a ne zna ni Novak u trenutku pisanja ovog teksta. "Zabrinut sam. Zabrinutiji sam nego što sma ikada bio", rekao je Đoković za "ESPN"… »
Frica namučio 175. igrač sveta

Frica namučio 175. igrač sveta

B92 pre 5 dana
Amerikanac Tejlor Fric, prošlosezonski finalista US Opena, plasiroa se u četvrtu rundu njujorškog Grend slema posle pobede nad Švajcarcem Žeromom Kimom (22). Fric je slavio u četiri seta (7:6, 6:7, 6:4.6:4) posle tri sata igre. Švajcarcu je ovo bio debi… »
Ataman: "Sa Šengunom u timu 100 odsto ćemo pobediti i Hjuston Roketse"

Ataman: "Sa Šengunom u timu 100 odsto ćemo pobediti i Hjuston Roketse"

B92 pre 5 dana
Ergin Ataman mogao je da bude zadovoljan posle druge pobede reprezentacije Turske na Evrobasketu. Turski tim je u drugom kolu bio bolji od Češke, iako su Česi odigrali mnogo bolju utakmicu nego protiv Portugala, ali to nije bilo dovoljno za trijumf… »
Đoković otkrio pozadinu neočekivanih "izleta" u Njujorku

Đoković otkrio pozadinu neočekivanih "izleta" u Njujorku

B92 pre 4 dana
Srpski teniser Novak Đoković otkrio je kako je završio na bejzbolu tokom trajanja US opena. Đoković je posle pobede nad Norijem u trećem kolu US opena govorio o raznim stvarima, pored ostalog i o – bejzbolu. Čak dva puta se našao na bejzbol stadionu od… »