Izvor: Serbian News Media arhiva vesti 06.09.2025
Prazni rafovi posledica uredbe o maržama: privatne robne marke traženije, skuplji brendovi ostaju
Serbian News Media 06.09.2025
Nakon stupanja na snagu Uredbe o ograničenju marži na 20 odsto, u trgovinama širom Srbije primećene su prazne police, pre svega sa proizvodima koji nose privatne robne marke trgovinskih lanaca. Dok su ovi artikli gotovo nestali, police sa poznatijim… »
SSP: Novi Sad meta nasilja zbog Vučićevih frustracija
Serbian News Media 06.09.2025
Novi Sad je sinoć bio poprište brutalnog policijskog nasilja nad građanima koji su protestovali, a potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić oštro je reagovala na govor predsednika Aleksandra Vučića, optužujući ga za mržnju i… »
Kragujevac između titule i uticaja: mehanizam Zlatnog Padobrana
Serbian News Media 06.09.2025
Postoji jedan stari trik u politici, stariji od partijskih statuta i mlađi od prvog zapisnika komisije: kada lokalni funkcioner postane previše vidljiv, previše umoran ili, što je najopasnije, previše nevoljen, stranka ga – po kratkom postupku i dugačkom… »



