Izvor: Mondo arhiva vesti 29.09.2025
Sve više zapaljenih vozila na putevima u Srbiji: Stručnjaci otkrivaju kako da sprečite da vam se ovo desi
Mondo pre 6 dana
U Srbiji se godišnje na putevima zapali oko 1.500 vozila, što je pet puta više nego pre sedam godina. Stručnjaci su saglasni da je potrebno posedovati protivpožarni aparat. Miris nagorevanja plastike i plastičnih delova u kabini vozila prvi je znak da… »
Isplivali novi detalji o smrti zvezde devedesetih: Pevačica koja je stradala nakon pada s terase imala problem s mozgom?
Mondo pre 6 dana
Poznata turska pevačica, 52-godišnja Gjulu Tut, poginula nakon što je pala sa terase svog stana na petom spratu zgrade u okrugu Čınarčık, u Jalovi. Smrt poznate pevačice Gjulu koja je pala sa terase svoje kuće, rastužila je umetnički svet i njene… »