Izvor: Sportski žurnal/Sport arhiva vesti 12.11.2025
Drugi pišu – Mijatović: Verovatno će trener da bude Španac
Sportski žurnal 12.11.2025
Predrag Mijatović, potpredsednik Partizana, vredno radi na pronalasku novog šefa stručnog štaba. U Humskoj ne može bez turbulencija, pa čak i kad je Partizan prvi na tabeli. Crno-beli su posle eliminacije iz kupa i debakla na Banovom brdu odlučili da se… »
„Hitno kod tog što drži server“
Sportski žurnal 12.11.2025
Partizanovo novo saopštenje, Đorđe Višacki mejlom pitao kako da obriše podatke, odgovorio mu navodno Nikola Stojić. Ne stišava se bura u Partizanu. Taman kad usledi period koji nagovesti mirno more, pojave se novi talasi koji svaki put prete da prevrnu… »
Tanasković: Bjeković je legenda i moj veliki prijatelj, bio je pozvan
Sportski žurnal 12.11.2025
Lično mi je rekao da će se potruditi da dođe, ali ima već ugovorene obaveze – odgovorio je predsednik JSD. Željko Tanasković, predsednik JSD Partizan i prvi čovek Svetske federacije školskog sporta, boravi u Brazilu u kome će se od danas do 20. novembra… »



