Izvor: Euronews/Vojvodina arhiva vesti 01.05.2026
Obeleženo godinu i po dana od pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu
Euronews 01.05.2026
Danas se navršava godinu i po dana od pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, zbog čega je život izgubilo 16 osoba, dok je jedina preživela Teodora Martinko iz Kisača, teško povređena. Deo građana Novog Sada okupio se kod Železničke… »

