Izvor: Glas Zapadne Srbije arhiva vesti 25.05.2026
Više od 400 maturanata otplesalo svoj maturski ples
Glas Zapadne Srbije pre 26 dana
Uz muziku, aplauze i podršku brojnih sugrađana, maturanti su još jednom poslali sliku zajedništva i mladosti iz centra grada. U ovogodišnjem maturskom plesu učestvovali su učenici čačanske Gimnazije, Ekonomske škole, Prehrambeno ugostiteljske škole… »
Dnevnik zapadne Srbije večeras uživo: Protest na Zlatiboru i slavlje u Lučanima zbog novog puta
Glas Zapadne Srbije pre 27 dana
Uživo sa Zlatibora uključuje se Marija Nikitović — moba i radna akcija pod nazivom ,,Ne damo Zlatibor,, za odbranu zlatiborske zemlje Istovremeno, iz sela u Lučanima javlja se Gvozden Nikolić — gde meštani slave asfalt i novi put koji je posle dugog… »
Moba na Zlatiboru: narod i opština zajedno protiv „otimanja” zemlje vredne 20 milijardi evra
Glas Zapadne Srbije pre 26 dana
a zbog koje su praktično svi ostali poslovi u ovoj lokalnoj samoupravi stali. Zaposleni u javnim ustanovama, brojni građani, predstavnici lokalne vlasti i funkcioneri bez političkih obeležja okupili su se na mestu gde je planirana izgradnja sportskog… »



