Izvor: Politika/Zdravlje arhiva vesti 25.05.2026
Iz bolnice u DR Kongu pobegla 25 pacijenta zaražena eobolom nakon što su napadnuti
Politika pre 29 dana
SZO proglasila izbijanje retkog soja ebole Bundibugjo, treće najveće takve epidemije koja je ikada zabeležena. KINŠASA - Iz bolnica u provinciji Ituri na severoistoku Konga pobeglo je 25 pacijenata zaraženih ebolom, nakon što su bili meta najmanje tri… »

