Izvor: City magazine/Zabava arhiva vesti 11.06.2026
“U Nemačkoj radim četiri godine i ne mogu da uštedim ništa”: Radnik pokrenuo buru na mrežama, komentari podelili Balkan…
City magazine pre 12 dana
„Radim u Nemačkoj već četiri godine i imam oko 3.000 evra neto. Mislio sam da ću do sada uštedeti ozbiljan novac, a na računu skoro ništa. Stanarina, auto, osiguranje, godišnji odmor, računi… Na kraju meseca uvek isto.“ Ova objava jednog radnika iz… »

