Ameri testiraju Crnu Goru pred finalni turnir u Australiji
Sport klub pre 2 sata | Autor: Svetozar Janičić

Posle uspešno završenih priprema u Herceg Novom, seniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore doputovala je u Los Anđeles, gde će do 3. jula boraviti na zajedničkim pripremama sa reprezentacijom Sjedinjenih Američkih Država, koju sa klupe predvodi Dejan Udovičić.
Boravak u Americi je deo završne faze priprema za predstojeći finalni turnir Svetskog kupa, a pored zajedničkih treninga sa selekcijom SAD, crnogorski vaterpolisti odigraće i tri zvanične prijateljske utakmice. Crnogorske „ajkule“ plasman na završni turnir Svetskog kupa izborile su osvajanjem prvog mesta na kvalifikacionom turniru održanom na Malti, potvrdivši još jednom kvalitet i kontinuitet dobrih rezultata na međunarodnoj sceni. Finalni turnir Svetskog kupa












