Izvor: RTV/Vojvodina arhiva vesti 14.07.2026
Nekada radio u Formuli 1, danas ručno izrađuje luksuzne satove (AUDIO)
RTV pre 3 dana
BAČKI MONOŠTOR - Martin Nađ, tridesetjednogodišnjak rodom iz Bačkog Monoštora, nekada je radio u Formuli 1, a danas u svojoj radionici ručno izrađuje luksuzne satove pod brendom Merilo. Njegove satove nose najbolji svetski sportisti. A sve je počelo… »
Sve javne česme u Subotici ispravne, jedino u Čantaviru nije
RTV pre 3 dana
SUBOTICA - Od 25 javnih česmi u Subotici, 24 su zdravstveno ispravne. Jedina koja nije u funkciji je česma u Čantaviru, koja je u fazi popravki. Zavod za javno zdravlje Subotica kontroliše javne česme tokom cele sezone - od aprila do oktobra, a u letnjem… »
Dario Kočiš - kikindski "spartanac"
RTV pre 3 dana
KIKINDA - Kikinđanin Dario Kočiš nedavno je završio jednu od najtežih ultramaratonskih trka u Evropi. Za devet sati i 35 minuta prešao je više od 50 kilometara teške staze na Alpima u Francuskoj i u konkurenciji od više od 1300 učesnika zauzeo 23. mesto… »
Parti aranžmani, specijalizovana letovanja za mlade, sve popularnija
RTV pre 3 dana
NOVI SAD - Za mlade, letnji meseci ostaju u znaku novih poznanstava, lude zabave i putovanja. Parti aranžmani već godinama su među najtraženijim, a zašto su letovanja za mlade toliko popularna, proverila je Anja Matić. Kavos, Zakintos, Kušadasi ili… »




