Izvor: Pravo u centar/Hronika arhiva vesti 17.07.2026
Viši sud odredio pritvor vojnom analitičaru Radiću i zatražio raspisivanje poternice
Pravo u centar pre 19 sati
Viši sud u Beogradu usvojio je predlog Višeg javnog tužilaštva (VJT) da se odredi pritvor vojnom analitičaru Aleksandru Radiću i naredio raspisivanje poternice za njim, javlja Radio-televizija Srbije (RTS). Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) podnelo… »
Bor: Uhapšeno sedmoro, oštetili fudbalski klub za četiri miliona dinara
Pravo u centar pre 1 dan
Osumnjičeni predsednik fudbalskog kluba I.P. (47) i generalni sekretar tog kluba N.V. (48) iz Bora uhapšeni su jer su, prema saopštenju policije, zaključivali ugovore o angažmanu rezervnih igrača i sklapali pravne poslove o korišćenju teretane, iako oni… »
Hitna pomoć: Motociklista poginuo u saobraćajnoj nesreći u Beogradu
Pravo u centar pre 1 dan
Muškarac motociklista poginuo je sinoć u saobraćajnoj nesreći u centru Beograda, rečeno je Beti u Hitnoj pomoći. Ekipe Hitne pomoći su oko 23 časa u Dečanskoj ulici na licu mesta zatekle telo motocikliste bez znakova života. Dežurne ekipe Hitne pomo’i… »



