Божовић: "Намучише нас"

Спортске.нет 20.02.2016  |  Спортске.нет
Божовић: "Намучише нас"

Након утакмице Миодраг Божовић и Нешко Миловановић су дали своје мишљење.

Црвена звезда је славила против Младости из Лучана са 2:1 у једној веома тешкој утакмици. Екипа Миодрага Божовића није била на свом нивоу, а не би било неправедно да је резултат био нерешен. Своје виђење утакмице дао је и Миодраг Божовић након утакмице, баш као и његов колега са противничке клупе, Ненад Миловановић. "Играчи су дали свој максимум данас. Младост нас је доста намучила данас иако смо диктирали темпо", рекао је он. На

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »