Лазовић појачао српску колонију у Олимпији
Н1 Инфо 24.02.2016 | СК

После Мирослава Радовића и Џулијуса Вобаја, који су у понедељак представљени као нови играчи Олимпије, клуб из Љубљане је за четвртак најавио промоцију још једниог новајлије.
Словеначки медији тврде да дилеме више нема и да ће дрес тима на чијој клупи седи Марко Николић обући бивши нападач Партизана и репрезентације Србије Данко Лазовић. Искусни фудбалер је напустио кинески Пекинг и као слободан играч ставиће параф на уговор са Љубљанчанима. Лазовић је у каријери играо још за Фејенорд, Бајер из Леверкузена, Витесе, ПСВ, Зенит и Ростов. Власник Олимпије је српски бизнисмен Милан Мандарић, а спортски










