Зашто није било ТВ-преноса дербија? Перун: ''У Србији ме више ништа не изненађује!''
Спортске.нет 27.02.2016 | Спортске.нет, ркцрвеназвезда.р

Црвена звезда и Партизан су у петак одиграли узбудљив дерби, који је окончан без победника, али и поред ранијих наговештаја, на РТС-у није било директног тв преноса.
Како смо јуче и објавили, Црвена звезда и Партизан су играли нерешено, резултатом 32:32, а иако је Звезда била фаворит, за победом више могу да жале у Партизану, пошто је у последњим тренуцима Кукић промашио шут за тријумф. После меча, трнер Црвене звезде Ненад Перуничић је констатовао да је и очекивао тешку утакмицу, да је Партизан играо храбро, а да његов тим ''главом'' није био максимално у утакмици. Осим игре, осврно се и на











