Mažić oštetio Partizan, ne sudi u narednim kolima

N1 Info 23.08.2016  |  Sport klub

Najbolji srpski sudija Milorad Mažić je po mišljenju Sudijske komisije Fudbalskog saveza Srbije oštetio Partizan u duelu sa Spartakom, pa neće deliti pravdu u sledećim kolima Super lige. Na meču u Novom Sadu, koji su Subotičani dobili sa 2:1, sporni momenat se dogodio u 60. minutu kada Mažić nije dosudio jedanaesterac za Partizan.

„Komisija je ustanovila da je bilo potrebe da se dosudi kazneni udarac za ekipu Partizana zbog guranja od strane igrača br. 7 domaćih fudbalera Partizana u momentu kada je trebao da uputi loptu glavom ka golu“, objašnjena je situacija na sajtu FSS u kojoj je Ognjen Mudrinski odgurnuo Nikolu Milenkovića. Sporan je bio i momenat u 74. minutu kada se Budimir Janošević, golman Spartaka, sudario sa Miroslavom Radovićem, ofanzivcem Partizana. „Sudar