Велико појачање црно-белих: Новица Величковић остаје у Партизану!
Курир 13.09.2016

Искусни крилни центар Новица Величковић остаје у црно-белом, што представља највеће појачање Партизана.
Величковић је данас постигао договор са клупском управом о продужетку сарадње, а очекује се да нови уговор буде потписан у среду. Екипа Александра Џикића имаће најјачу конкуренцију управо на "четворци", јер је још раније стигао олимпијски вицешампион Стефан Бирчевић. Величковић је у Хумску дошао 2001. године као кадет, за први тим дебитовао је 2004, а 2009. прешао у Реал, након пет освојених титула првенства Србије и три шампионска прстена АБА












