(Video) Nezaslužen neuspeh: Orlovi poraženi od Ukrajine u poslednjem meču u 2016. godini

Kurir 15.11.2016

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Ukrajine u Harkovu u prijateljskom meču - 0:2 (0:1).

Golove za domaćina postigli su Šakov iz 38. minutu i Jarmolenko iz penala u 87. Bio je to meč u kome su selektori Andrej Ševčenko i Slavoljub Muslin ukazali priliku igračima koji prethodno nisu imali značajnu minutažu u svojim reprezentacijama. Ujedno, bila je to poslednja utakmica u 2016. godini i za Ukrajince i za Srbe. Ovo je bio prvi neuspeh naše reprezentacije otkako je selektor postao Slavoljub Muslin. Ukrajinci su poveli iskoristivši