(Video) Remzi doneo preokret tobdžijama: Arsenal se namučio protiv Prestona, Žiru ponovo strelac

Kurir 07.01.2017

Fudbaleri Arsenala pobedili su u gostima ekipu Prestona 2:1 u meču 3. kola engleskog FA kupa.

Domaći su poveli golom Robinsona u 7. minutu, a izjednačio je Remzi u 46. Pobedu gostima doneo je Žiru u 89. minutu. Lester je u gostima pobedio Everton 2:1. Everton je poveo golom Lukakua u 63. minutu, a onda je Musa sa dva gola u 66. i 71. minutu doneo pobedu Lesteru. U ostalim mečevima 3. kola FA kupa, postignitu su sledeći rezultati: Mančester junajted - Reding 4:0, Akrington - Luton 2:1, Barou - Ročdejl 0:2, Birmingem - Njukasl 1:1, Blekpul