Evropsko dvoransko prvenstvo u Beogradu, drugi dan

RTS 04.03.2017

Drugi dan Evropskog dvoranskog šampionata u atletici počeo je trkom sedmobojaca u kojoj je Mihail Dudaš u svojoj grupi stigao prvi na cilj. Dudaš je šesti posle četiri discipline. Ivana Španović u prvom pokušaju skočila preko sedam metara i obezbedila finale. Kolašinac bez finala. Amela Terzić osma u finalu. Lazar Anić šesti u skoku udalj.

21.15 - Britanski atletičar Ričard Kilti odbranio je zlatnu medalju u trci na 60 metara. Kilti je pobedio rezultatom 6,54 sekundi, što je najbolji rezultat u Evropi ove sezone. Srebrnu medalju osvojio je Slovak Jan Volko državnim rekordom od 6,58 sekundi. Bronzanu medalju osvojio je Ostin Hamilton iz Švedske novim ličnim rekordom od 6,63 sekunde. 21.00 -Turski atletičar Batuhan Altintas osvojio je zlatnu medalju u trci na 400 metara. Altintas je