Bundesliga: Povređeni Vagner predvodio Hofenhajm do slavlja u Berlinu /uznemirujući foto/

Sportal blic 01.04.2017  |  Petar Slepčević

Fudbaleri Hofenhajma savladali su Hertu u Berlinu posle preokreta sa 3:1 (1:1). Gosti su tako stigli do šeste utakmice bez poraza i, još važnije, do trijumfa nad prvim konkurentom za mesto koje vodi u Ligu šampiona naredne sezone. Ipak, slavlje je proteklo u senci povrede Sandra Vangera, koji je uprkos bolovima ostao na terenu do kraja meča.

Foto: Clemens Bilan / EPA; Ekipa Hofenhajma imala je loš početak. Prvo je Vagneru morala da bude ukazana pomoć, jer je u 13. minutu dislocirao kažiprst, ali se veoma brzo vratio na teren. U 32. minutu gosti su imali i gol zaostatka, jer je Herta povela golom Pekarika. Sandro Wagner's finger injury tonight ....