FK Šajkaš slavio u baražu

Dnevnik 29.06.2017  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Šajkaša iz Kovilja uspeli su da zadrže status, što znači da i naredne sezone igraju u Novosadskoj ligi. U revanš utakmici baraža, posle bolje igre u drugom delu susreta, zasluženo su savladali „kanarince”. U prvoj utakmici rezultat je bio 2:2.

Toplo i sparno vreme uticalo je na igru na početku meča i jedni i drugi su se opredeli za pozicijonu igru i retko kretali u napad. U takvoj igri bilo je malo prilika, a već prvu Koviljćani su iskoristili kada je Radivojević jednu dubinsku loptu poslao u mrežu. Samo nekoliko minuta kasnije, posle neuspele ofsajd zamke, Bančić je uspeo da izjednači. U nastavku meča igrao je samo jedan tim - Šajkaš. Koviljčani su poveli posle velike greške Mirića,