Preboleli Partizan: Nikolićev Videoton gazi u Mađarskoj, Lazović opet strelac

Sportal blic 06.09.2017  |  B. O.

Fudbaleri Videotona, srpskog trenera Marka Nikolića, izgleda da su preboleli debakl od Partizana u plej-ofu za Ligu Evrope, te su ubedljivo sa 4:1 pobedili Pakš u gostima u zaostaloj utakmici mađarskog prvenstva i osamili se na tabeli sa 17 bodova, tri više od Honveda.

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Marko Nikolić Trijumf vicešampiona je najavio srpski internacionalac Danko Lazović. Peti gol u prvenstvu bivši napadač Partizana je postigao glavom u 34. minutu. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Danko Lazović Lazović je igrao do 75. minuta, a Marko Šćepović je ostao na klupi do kraja meča. Suljić je u 41. minutu duplirao prednost Videotona, a Sabo (autogol) u 55. i Nego u 59. su potvrdili ubedljivu