Srpska Liga Vojvodina: Đuričin četvrti put po dva gola

Dnevnik 11.09.2017  |  Dnevnik.rs

Momcima sa Tise prija i banatska klima. Posle pobede tri sremske ekipe, bili su uspešniji i u okršaju s pančevačkim „železničarima“. Opet se efikasnošću istakao Ognjen Đuričin, koji je u svakoj od dosadašnjih utakmica nove sezone postigao po dva gola.

Okršaj u Pančevu je bio na nivou ranga takmičenja. U prvom poluvremenu se igralo borbeno, s mnogo trčanja, ali su mreže mirovale. Domaćin je u poslednjem minutu pre odlaska na odmor imao priliku, ali se na gol čekalo do 61. minuta. Tada je proradio tandem Kovačević – Đuričin i posle duplog pasa u kaznenom prostoru domaćina ovaj drugi je doveo Bečejce u vođstvo od 1:0. To kao da je bio dodatni stimulans izabranicima trenera Jovice Lakića, koji su