Венгер: Желимо да будемо добри у свим такмичењима
РТС 15.09.2017

Тренер фудбалског клуба Арсенал Арсен Венгер рекао је да његова екипа жели да буде добра у свим такмичењима, па и Лиги Европа, где је у групи са Црвеном звездом. Арсенал је на почетку Лиге Европа победио Келн са 3:1. Поред њих, у Групи Х су још Црвена звезда и БАТЕ Борисов, који су у Београду играли нерешено 1:1.
"Желимо да будемо добри у свим такмичењима", рекао је Венгер британским медијима после утакмице против Келна у Лондону. Арсенал је на почетку Лиге Европа победио Келн са 3:1. Поред њих, у Групи Х су још Црвена звезда и БАТЕ Борисов, који су у Београду играли нерешено 1:1. "Слабо смо почели и случајно примили гол, али нисмо паничили и убрзали смо игру. Од тад смо контролисали утакмицу", рекао је тренер енглеског клуба. Венгер је против Келна










