Prvenac u kneževini: Jovetić probio led u Monaku, Falkao efikasniji od 18 prvoligaša

Sportal blic 22.09.2017  |  Milan Zarić

Fudbaleri Monaka deklasirali su Lil sa 4:0 u gostima u sedmom kolu francuskog prvenstva, a junaci pobede su Stevan Jovetić i Radamel Falkao. Crnogorski napadač je postigao prvenac u kneževini, dok Kolumbijac nastavio nestvarnu seriju golova.

Foto: SEBASTIEN NOGIER / EPA; Stevan Jovetić Stigao je Stevan Jovetić u završnici letnjeg prelaznog roka u Monako, nije ga htelo na prethodnim utakmicama, ali je baš protiv Lila pokazao kakav je napadač. Postigao je gol u 24. minutu sa ivice šesnaesterca, te u velikoj meri odredio dalji tok meča. Bio je to njegov prvenac u belo-crvenom dresu. Gezal je povisio na 2:0, a u drugom poluvremenu je krenuo šou Radamela Falkaa! Kolumbijski napadač je sa