Pobede Čukaričkog, Voždovca, Napretka i Radničkog

RTS 25.09.2017

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na Banovom brdu Borac iz Čačka sa 2:0, fudbaleri Voždovca su u gostima pobedili Mladost sa 3:1, pobedu od 3:1 je na svom terenu ostvario i Radnik protiv Bačke, dok je Radnički u Nišu sa 1:0 pobedio Javor u 11. kolu Super lige Srbije.

Strelci za Čukarički bili su Ognjen Mudrinski u 57. i Marko Docić u 68. minutu. Čukarički posle ove pobede ima 19 bodova i nalazi se na deobi šestog mesta sa Spartakom, dok je Borac poslednji, 16. sa četiri. Ofanzivno je ekipa Nenada Lalatovića počela utakmicu, već u uvodnim minutima stvorila je nekoliko dobrih prilika, ali je saša Mišić u tim trenucima ostao nesavladan. U 20. minutu Čukarički je stvorio prvu pravu priliku, ali je golman Borca u