Прошао лекарски, Реал испунио Зиданову зимску жељу!
Спортске.нет 05.01.2018 | Спортске.нет

Стигла потврда из више извора.
Реал Мадрид и Атлетик Билбао су завршили посао, Кепа Аризабалага је прошао у четвртак лекарске прегледе и постаће нови члан "краљевског" клуба. Реал је одлучио да плати клаузулу од 20 милиона евра и да доведе сјајног голмана као конкуренцију Кејлору Навасу, па се очекује да клуб напусти Кико Касиља. Атлетик Билбао се није питао ништа, али и да јесте, тешко да би се бунио око овог посла, пошто Кепи на лето истиче уговор и тада би могао да оде












