Čempionšip: Srbi slavili u Engleskoj: Grujić, Jokanović i Mitrović sve bliži Premijer ligi

Sportal blic 17.02.2018  |  Jovan Vojinović

Fudbaleri Kardifa savladali su „minimalcem“ Midlzbro (1:0), dok je Fulam bio ubedljivi u pobedi nad Aston Vilom (2:0) u 32. kolu Čempionšipa.

Izabranici Slaviše Jokanovića su nastavili da nižu pobede pred domaćom publikom. Prvo poluvreme je proteklo prilično mirno, te se pitanje pobednika rešilo u drugom. Naime, prvo je Rajan Sesinjon u 52 minutu postigao gol za vođstvo, što mu je bio 12. pogodak u ovoj sezoni, a za konačnih 2:0 zaslužen je bio Flojd Ejite. Napadač Aleksandar Mitrović je kao starter imao zapažen nastup sve do 79. minuta, kada ga je Jokanović zamenio. Za to vreme,