(Video) Svaka čast majstore! Pogledajte bravuru Stevana Jovetića kojom je doneo trijumf Monaku

Kurir 17.03.2018

Odličan gol Stevana Jovetića obeležio je duel Lila i Monaka u 30. kolu francuskog prvenstva..

Monako je savladao Lil sa 2:1 (1:1) Lil je poveo golom Motibe u 16. minutu, a zatim je za Monako izjednačio Lopeš u 44. minutu. Pobedu domaćoj ekipi doneo je Stevan Jovetić u 61. minutu, posle sjajne asistencije Mutinja. Crnogorski reprezentativac je samo 15 minuta pre gola ušao u igru i, malo kansije se ispostavilo, odlučio meč! kurir.rs / kurir sport foto: Reuters Delije ponovo u Pioniru? Evo šta Omić kaže o odlasku u Unikahu? Kurir Autor: