(Video) Lajpcig odložio slavlje Bavaraca: Bajern poražen na gostovanju nakon velikog preokreta

Kurir 18.03.2018

Fudbaleri Lajpciga savladali su Bajern rezultatom 2:1 u poslednjem meču 27. kola nemačke Bundeslige i na taj način odložili slavlje Bavaraca.

Minhen je danas očekivao proslavu titule u Bundesligi ali ekipa Lajpciga se postarala da se ceremonija odloži bar za još sedam dana. Lajpcig je jednostavno bio bolji protivnik na terenu i zasluženo odneo sva tri boda. Iako su Bavarci poveli golom Vagnera već u 12. minutu, domaćini se nisu predavali. Najpre su preko Keite u 37. minutu poravnali rezultat, a za potpuni preokret bio je zadužen Verner. On je zatresao mrežu branioca trofeja u 56.