Čukarički blizu finala protiv Partizana, hitan sastanak u Humskoj o sudbini Đukića

RTV 18.04.2018  |  Tanjug

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana izgubili su od Čukaričkog na Banovom brdu 4:2 (2:2) u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.

U utakmici koju je obeležilo izuzetno sadržajno prvo poluvreme, domaći tim je poveo majstorijom Petra Bojić, dvostrukog strelca na meču, već u drugom minutu utakmice. Hitan sastanak u Humskoj o sudbini Đukića Predsednik FK Partizan Milorad Vučelić, direktor Miloš Vazura i sportski direktor Ivica Iliev odmah posle poraza od Čukaričkog započeli su sastanak o budućnosti trenera Miroslava Đukića. Kako prenosi Telegraf čelni ljudi crno-belih su sa