(Video) Stara dama u šoku: Napoli srušio Juventus u 90. minutu! Sledi drama u borbi za titulu

Kurir 22.04.2018

Fudbaleri Napolija pobedili su Juventus u Torinu 1:0 u derbiju 34. kola Serije A.

Gosti su na stadionu "Alijanc" do trijumfa došli golom Kulibalija u 90. minutu! Kaljehon je izveo korner, Kulibali je pobegao Benatiji, visoko skočio i glavom zakucao loptu u mrežu. Uoči poslednja četiri kola aktuelni šampion je i dalje prvi na tabeli sa 85 bodova, ali sada sa samo jednim bodom prednosti nad Napolijem. Juventus je ceo meč odigrao kako bi sačuvao bod i dovoljno je reći da domaći igrači nisu uputili nijedan šut u okvir gola Reine.