FSS uputio žalbu na adresu FIFA povodom sramnog suđenja: Nećemo se odreći osmine finala!
Kurir 22.06.2018
![FSS uputio žalbu na adresu FIFA povodom sramnog suđenja: Nećemo se odreći osmine finala!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Fudbaleri Srbije poraženi su u drugom meču na Mundijalu u Rusiji od selekcije Švajcarske rezultatom 1:2, a jedan od glavnih krivaca za takav rezultat bio je glavni sudija meča Nemac Feliks Brih.
Potpredsednik Fudbalskog savez Srbije Savo Milošević i generalni sekretar Saveza Jovan Šurbatović potvrdili su da će uložiti žalbu FIFA zvog tendencioznog suđenje Feliksa Briha, ali i provokacija albanskih fudbalera i navijača na meču sa Švajcarskom u Kalinjingradu. Srbija je izgubila od Švajcarske 2:1 posle preokreta, a meč je obeležio detalj iz 66. minuta kada je Nemac Brih svirao Aleksandru Mitroviću faul u napadu, iako su ga u tom trenutku