Srpski rafal u Mađarskoj: Lazović i braća Šćepović golovima častili trenera Nikolića za rođendan

Kurir 21.07.2018

Fudbaleri Videotona furiozno su krenuli u odbranu titule u Mađarskoj pobedivši na svom terenu Kišvardu 4:0.

Od četiri gola, tri su postigli srpski fudbaleri. Prvo je Danko Lazović slomio otpor gostiju u 15. minutu, zatim je Marko Šćepović u 35. duplirao vođstvo i na taj način se iskupio za penal promašen u uvodu meča. Na 3:0 je povisio Roland Juhaš u finišu prvog poluvremena, a Stefan Šćepović, koji je zamenio brata Marka, postavio je konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena. Na taj način su igrači podarili najlepši poklon treneru Marku