Slovaci šokirali delije na marakani: Crvena zvezda prokockala prednost protiv Spartaka, odluka u Trnavi (kurir TV)

Kurir 07.08.2018

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su sa Spartakom iz Trnave u Beogradu nerešeno 1:1 (1:1) u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Zvezda je povela golom El Fadru Bena iz penala u 23. minutu, a samo dva minuta kasnije izjednačio je Erik Grendel. Odluka o plasmanu u plej-ofu za Ligu šampiona "pašće" u revanšu sledećeg utorka u Trnavi. Pobednik ovog dvomeča sastaće se u plej-ofu za Ligu šampiona sa boljim iz duela Salcburg – Škendija (21. i 29. avgust), dok će se poraženi „preselili“ u poslednju rundu kvalifikacija za Ligu Evrope, gde će odmeriti snage sa Olimpijom iz