Cirkus u superligi Trener Dinama iz Vranja grmeo na konferenciji: Mala sedmica iz Voždovca je vređala mene i moje crnce! Nazivao ih je majmunima (video)

Kurir 19.08.2018
Cirkus u superligi Trener Dinama iz Vranja grmeo na konferenciji: Mala sedmica iz Voždovca je vređala mene i moje crnce…

Fudbaleri Voždovca slavili su nad Dinamom iz Vranja sa 2:0 pogocima Miloša Pavlovića i Filipa Stuparevića. Na terenu je bilo burno, a prštalo je i na konferenciji za medije posle utakmice kada je trener gostiju Dragan "Recko" Antić rekao kako je "mala sedmica provocirala, vređala njega, i njegove crnce, nazivao ih je majmunima...".

Voždovac je seriju poraza prekinuo na svom terenu pobedom protiv Dinama. Slavili su Zmajevi sa 2:0. Oba gola na ovom meču postignuta su u drugom delu drugog poluvremena, a meč su obeležile i sutacije o kojima je više bilo reči po završetku ovog duela. Posle susreta je došlo do svađe između igrača koja je potrajala nekoliko minuta, umešao se i trener gostiju Dragan Antić, pokušao je da razdvoji igrače, a onda je i sam krenuo da se prepire sa