Remi Srba u Lisabonu pred mažićevim očima: Paok iznenadio Benfiku! Pobeda PSV-a u Belorusiji

Kurir 21.08.2018

Fudbaleri PSV iz Ajndhovena pobedili su večeras na gostujućem terenu BATE Borisov sa 3:2, u prvoj utakmici baraža za Ligu šampiona.

BATE je poveo u devetom minutu a strelac je bio Juse Tuominen. Gaston Pereiro izjednačio je iz penala u 35. minutu, a preokret je doneo Irving Lozano golom u 61. minutu. Domaći su izjednačili preko Aleksandra Hleba u 88. minutu, a samo minut kasnije pobedu holandskom timu obezbedio je Donel Malen. U ostale dve utakmice baraža nije bilo pobednika, Crvena zvezda odigrala je u Beogradu 0:0 sa Salcburgom, a Benfika je na svom terenu u Lisabonu