Ludilo! Ovo ima samo u srpskom fudbalu: Jogurtom polivali sudiju, gledalac tukao fudbalera i na kraju oba tima napustila teren!

Kurir 11.09.2018

Derbi meč Srpske lige "Istok" između Temnića i Radničkog nije završen jer su igrači oba tima napustili meč ?!?!

Kako piše Sportski žurnal, poslednji zvižduk sudije nije se čuo na stadionu u Varvarinu. - Igrači su samovoljno, neki pre, neki kasnije napustili teren. Sredinom prvog poluvremena pomoćni sudija je ispolivan jogurtom što je prouzrokovalo prekid od dva minuta. U finišu utakmice jedan od navijača ušao je na teren i udario Nikolu Vlajkovića, fudbalera gostiju iz Pirota.. - piše između ostalog Žurnal. Španija ohrabrena preokretom na Vembliju (2:1),