Zvezda protutnjala i kroz Kruševac: Gobeljić evrogolom najavio laku trojku crveno-belih protiv Napretka za plus 5 ispred Partizana! (video)

Kurir 26.09.2018
Zvezda protutnjala i kroz Kruševac: Gobeljić evrogolom najavio laku trojku crveno-belih protiv Napretka za plus 5 ispred…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kao gosti kruševački Napredak 3:0 (2:0) u zaostalom meču 5. kola Superlige Srbije.

Četiri minuta za tri boda. Crvena zvezda je u Kruševcu golovima u 16, 20 i 88. minutu minutu došla do pobede protiv Napretka u zaostalom meču Superlige - 3:0. Putokaz za trijumf je dao Marko Gobeljić fenomenalnim pogotkom sa oko 30. metara posle kratkog dodavanja posle prekida. Samo par minuta kasnije je prednost duplirana. Veljko Simić je prošao po levoj strani i preciznim udarcem poslao loptu kroz noge golmana Petrovića. Konačan rezultat