Đoković savladao Andersona za polufinale

RTS 12.10.2018

Đoković – Anderson 2:0 (7:6 (7:1), 6:3). Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je Kevina Andersona sa 2:0 i plasirao se u polufinale Masters turnira u Šangaju. Suparnik našeg asa u borbi za finale biće Saša Zverev, a njihov duel u subotu od 10.30 možete pratiti u direktnom prenosu na Drugom programu RTS-a, strim je na RTS Planeti, a tok meča i kretanje rezultata pratićemo na našem portalu.

Kevin Anderson je sigurno ušao u meč i ravnopravnom igrom čak imao i set-loptu u prvom setu, ali se Đoković odbranio i uveo set u taj-brejk koji je sa ubedljivih 7:1 pretvorio u vođstvo od 1:0. Već na startu drugog seta situacija se znatno izmenila, jer je najbolji teniser Srbije odmah načinio brejk i poveo sa 3:0, a potom rutinski doveo set do kraja sa 6:3, do pobede po setovima sa 7:6 (7:1), 6:3 i plasmana u polufinale. U borbi za finale