Noć kada sokolovima ništa nije išlo: Crnogorski mediji naširoko pišu o meču sa Srbijom! Krive sudiju za poraz u Ligi nacija (foto)

Kurir 12.10.2018
Noć kada sokolovima ništa nije išlo: Crnogorski mediji naširoko pišu o meču sa Srbijom! Krive sudiju za poraz u Ligi…

Dan posle poraza Crne Gore od Srbije u Ligi nacija glavna tema u medijima je upravo ovaj duel. U crnogorskoj štampi se mogu pronaći razni naslovi, ali se svi svode na jedno - Crnogorcima nije išlo, dok pojedini kao glavnog krivca vide sudiju.

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je sinoć Crnu Goru u Podgorici sa 2:0 (1:0), u utakmici trećeg kola Grupe 4 u C Ligi nacija. Junak istorijskog trijumfa, u prvom meču dve selekcije nakon razlaza Srbije i Crne Gore, bio je dvostruki strelac Aleksandar Mitrović, iz penala u 19. minuti, nakon što je Filip Stojković srušio Milana Rodića, i 81. minutu. Mlada reprezentacija Srbije ima učinak osam pobeda u osam mečeva u ovim kvalifikacijama, a