Odsekli mu genitalije i obezglavili ga: Izmasakrirani fudbaler hvalio se slikama iz kreveta sa tuđom ženom, pa ga njen muž brutalno ubio! Pogledajte fotke zbog kojih je nastradao (foto, video)
Kurir 05.11.2018
Fudbaler Sao Paula Danijel Korea ubijen je nedavno u Brazilu na brutalan način - isečene su mu genitalije i skoro je obezglavljen.
Ubica Edson je brzo pronađen i uhapšen. Danijel je spavao sa Edsonovom ženom Kristijanom Brites, posle čega je besni muž izmasakrirao fudbalera. Danijel i Kristijana su imali seks na rođendanu njene ćerke. "Ovde mogu da spavam. Ima nekoliko žena koje spavaju po celoj kući. Ja sam s majkom devojke koja slavi rođendan, a i tata je tu", napisao je Danijel pored slika iz kreveta koje je podelio na društvenim mrežama. To je bilo poslednje što je u