Mlekadžije nastavile sa dobrim rezultatima: Parma bolja od Torina na gostovanju, na bod od Evrope! (VIDEO)

Kurir 10.11.2018

Fudbaleri Parme pobedili su u gostima Torino sa 2:1 u prvoj današnjoj utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Parma je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu i to u ranoj fazi utakmice kada je postigla oba gola. Vodeći gol za "mlekadžije" postigao je Žervinjo u devetom minutu, da bi na 2:0 povisio Roberto Ingles u 25. Torino je samo uspeo da smanji zaostatak preko Domenika Bazelija u 37. minutu. Parma i Torino nalaze se na deobi osmog mesta Serije A sa po 17 bodova. Kurir sport/Beta Foto: AP POGLEDAJTE BONUS VIDEO: Kurir Autor: Kurir