Damnjanović o spornoj situaciji na Marakani: Nije bio ofsajd! Da smo tada poveli...

Sportski žurnal 23.11.2018

TSC je, u osmini finala Kupa Srbije, poražen od Crvene zvezde. Do 39. minuta pružao je snažan otpor, a onda su Beograđani, golom Simića, došli do prednosti i sigurnom igrom priveli meč kraju (bilo je 4:1 za crveno-bele). Topolčanima je za utehu ostao autogol Sumaile

Centarfor Ognjan Damnjanović bio je među najboljima u duelu sa crveno-belima. - Pokazali smo se u lepom svetlu na našem najvećem stadionu. Krenuli smo dobro, imali igru u prvom poluvremenu, iako je utisak da je rezultat malo previsok u odnosu na viđeno na terenu. Sjajni napadač je u 17. minutu imao lepu priliku da obezbedi prednost Topolčanima. - Igrač Zvezde, Gobeljić, loptu je vratio golmanu Popoviću, to sam predvideo i krenuo ka golu, ali