Капитен Реал Мадрида на удару: Серхио Рамос пао на допинг тесту после финала Лиге шампиона, али је то заташкано? (видео)

Курир 23.11.2018
Капитен Реал Мадрида на удару: Серхио Рамос пао на допинг тесту после финала Лиге шампиона, али је то заташкано? (видео)

Капитен Реал Мадрида Серхио Рамос пао је на допинг тесту, али је цео случај заташкан, стоји у документима "Фудбал ликса", а преноси немачки "Шпигл".

Према том извору, Рамос је био позивиан не недозвољену супстанцу дексаметазон на тесту урађеном после финала Лиге шампиона 2017. године у коме је Реал победио Јувентус 4:1. Наводи се да је клупски лекар Реал Мадрида признао да је капитену дао две ињекције у којима је била та недозвољена супстанца. Међутим, УЕФА никада није покренула поступак, па ни Серхио Рамос, ни Реал Мадрид, ни лекар нису сносили последице. "Фудбал ликс" наводи да је Рамос

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »