Srbin je najmalerozniji selektor na svetu: Zla kob penala u 95. minutu i dalje prati Milovana Rajevca! Pogledajte šta mu se sada desilo (video)

Kurir 07.12.2018
Srbin je najmalerozniji selektor na svetu: Zla kob penala u 95. minutu i dalje prati Milovana Rajevca! Pogledajte šta mu se…

Srpski stručnjak Milovan Rajevac mogao bi da dobije epitet najmaleroznijeg selektora na svetu.

Rajevac sada predvodi reprezentaciju Tajlanda, a desio mu se peh, isti kao i pre osam godina na Svetskom prvenstvu. Tajlanđani su igrali u polufinalu azijskog AFF Suzuki kupa. Posle 1:1 u prvom meču na gostovanju Maleziji, u revanšu su kod kuće imali lepu priliku da se domognu finala. Dva puta su vodili, a gosti su oba puta uspevali da izjednače... A onda su dobili najbolju moguću priliku da ponovo steknu prednost - penal, i to u 95. minutu!