Oblak skinuo čist zicer i madriđane primakao na drugu poziciju: Atletiko slavio nad Levanteom golom Grizmana iz penala

Kurir 13.01.2019

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Levante sa 1:0, u utakmici 19. kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Antoan Grizman u 57. minutu iz jedanaesterca. Najbolju priliku gosti su imali u 70. minutu, kada je Jan Oblak skinuo čist zicer... Atletiko je na drugom mestu na tabeli sa 38 bodova i primakao se vodećoj Barseloni na dva boda, ali ima utakmicu više. Barselona će večeras dočekati Eibar. Levante je nastavio niz utakmica bez pobede i zauzima 11. mesto na tabeli sa 23 boda. kurir.rs / Beta Kurir Autor: Kurir