Lacio posle trilera protiv Intera u polufinalu: Milinković-Savić napravio glupost u 124. minutu, pa ga Albanac spasao u penal seriji (video)
Kurir 31.01.2019

Fudbaleri Lacija poslednji su polufinalisti Kupa Italije posle večerašnje pobede nad Interom u Milanu posle penala - 4:3 (1:1, 0:0).
Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić je mogao da bude tragičar Lacija, jer je u 124. minutu skrivio jedanaesterac, iz kog je domaćin došao do izjednačenja, ali ga je u penal seriji spasao albanski golman Tomas Strakoša, jer je sa dve odbrane obezbedio Rimljanima prolaz dalje. Lacio je bio daleko bolji rival na stadionu "Đuzepe Meaca", a što pitanje pobednika nije rešio za 90 minuta "kriv" je golman Intera Handanović, koji je sjajno